top of page

pon., 15 lis

|

Żywiec

Turniej Debat Oksfordzkich

Zgłoś swoją szkołę

Rejestracja została zakończona
Sprawdź inne wydarzenia
Turniej Debat Oksfordzkich
Turniej Debat Oksfordzkich

Czas i lokalizacja

15 lis 2021, 16:00

Żywiec, ul. Dworcowa 2

O wydarzeniu

Zapraszamy klasy 7-8 szkół podstawowych oraz szkoły ponad podstawowe z terenu powiatu żywieckiego do udziału w Turnieju Debat Oksfordzkich "Podbeskidzie" 2021. 

Wypełniając zgłoszenie można jednocześnie zgłosić się na warsztaty z debat oksfordzkich. Udział w warsztatach i debatach jest bezpłatny: https://forms.gle/aLBMduWfPn27vyWN8

Warsztaty: podczas warsztatów uczniowie i uczennice zapraszani są do zapoznania się ze sztuką argumentowania, doboru i weryfikacją źródeł informacji, zasadami debat oksfordzkich i podstawami przemówień publicznych. Warsztaty są realizowane w miesiącu listopadzie. 

Turniej DOP jest 3 etapowy: eliminacje, półfinały i finały i chociaż ma Formułę konkursy, celem jest stworzenie przestrzeni do dyskusji i trenowania umiejętności debatowania.  Drużyna powinna się składać z 4 mówców/mówczyń oraz osób wspierających drużynę. Skład drużyny można wyłonić podczas warsztatów z debat. 

Terminy Turnieju Debat Oksfordzkich "Podbeskidzie":

Eliminacje 2 grudnia

Półfinały: 8 grudnia

Finał: 16 grudnia

Osoba do kontaktu: 

Anna Jafenrik

email: anna.jafenrik@zfr.org.pl

tel. 601 205 390

Organizatorem warsztatów i debat w roku 2021 jest Fundacja "Partnerstwo Dorzecza Kocierzanki i Koszarawy" oraz Żywiecka Fundacja Rozwoju. 

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page